Skip to content
Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat

Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat

w Bydgoszczy

  • Strona Główna
  • Aktualności
  • Tabele ligowe
    • Grupa Początkująca
    • Grupa Brązowa
    • Grupa Srebrna
    • Grupa Złota
    • Grupa Zaawansowana
  • Wprowadź wynik
  • Regulamin
  • Kontakt

Grupa zaawansowana – jesień

Grupa zaawansowana – jesień

PozycjaDrużynaPunktyMeczeLotki zdobyteLotki stracone
1Tomasz Welchowski226500302
2Tomasz Bartosz157499510
3Adam Dobkowski125365322
3Daniel Lipowski125385326
5Bartosz Chajdas56366493
6Mateusz Dorau25256418
podziel się ze znajomymi linkiem do ligi:

Kontakt

Tomasz Welchowski

+48 724 601 283

badmintonbydgoszcz.com
© 2026 Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat
Designed by ThemeBoy