Skip to content
Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat

Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat

w Bydgoszczy

  • Strona Główna
  • Aktualności
  • Tabele ligowe
    • Grupa Początkująca
    • Grupa Brązowa
    • Grupa Srebrna
    • Grupa Złota
    • Grupa Zaawansowana
  • Wprowadź wynik
  • Regulamin
  • Kontakt

Grupa Złota

Grupa Złota

PozycjaDrużynaPunktyMeczeLotki zdobyteLotki stracone
1Wiesław Szybowicz175410291
2Aleksandra Szweda137500518
3Jarosław Dąbrowski124306267
4Adrian Błaszczyk63221223
5Bartosz Lubojemski55327379
6Marek Mięsikowski34236322
7Jakub Nowak0000
7Jakub Wocianiec0000
podziel się ze znajomymi linkiem do ligi:

Kontakt

Tomasz Welchowski

+48 724 601 283

badmintonbydgoszcz.com
© 2026 Amatorska singlowa Liga Badmintona Babolat
Designed by ThemeBoy